Teknoloji, Verimlilik ve Mühendislik

ARKİLUM olarak, Dünya genelinde faaliyet gösteren önemli teknoloji firmalarının Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirmekteyiz.

Aydınlatma Kontrol ve Yönetim Sistemlerinde DELMATIC, Acil Aydınlatma Armatürleri ve Acil Aydınlatma Otomasyon Sistemlerinde TEKNOWARE ve LITEPLAN, Otopark Yönetim Sistemlerinde PORTIER markalarının pazarlama, satış ve satış sonrası destek hizmetlerini mühendislik tecrübemizle ülke genelinde sunmaktayız.
Image

Aydınlatma Kontrol ve Yönetim Sistemleri

DELMATIC, açık protokol aydınlatma kontrol ve yönetim sistemleri üreten İngiltere menşeli global üreticidir.
Firmamız; 60 yıllık Aydınlatma Kontrol Sistemleri üretim tecrübesiyle ve uluslararası ofisleriyle Dünya genelinde hizmet veren DELMATIC markasının Türkiye distribütörüdür.
DELMATIC, DALI Aydınlatma Kontrol Sistemleri kapsamında; küçük ölçekli projelerden, yüzbinlerce DALI noktasını içeren mega projelere kadar her ölçekteki projeler için ürün ve sistem sağlayabilmektedir.
Image

Acil Aydınlatma ve İzleme Sistemleri

Maksimum güvenlikte Acil Aydınlatma Sistemi için, mükemmel kalitede ürün kullanımı tek başına yeterli değildir.  Kurulum, Devreye alma, Periyodik Test & Bakım faaliyetlerinin de ürün kalitesi gibi kusursuz yapılması gerekir.
ARKİLUM olarak; global Acil Aydınlatma üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü yaparken aynı zamanda Acil Aydınlatma Sistemleri için gerekli tüm Projelendirme, Satış, Test&Devreye Alma ve Satış Sonrası Destek hizmetlerini bütüncül olarak sağlamaktayız.
Firmamız, Acil Aydınlatma Sistemleri üreticisi olan Finlandiya menşeli TEKNOWARE ve İngiltere menşeli LITEPLAN firmalarının Türkiye ülke distribütörüdür.
Image

Otopark Yönetim Sistemleri

PORTIER, merkezi Finlandiya’da bulunan Otopark Yönetim Sistemleri üreticisidir. Plaka okuma özelliğine sahip Kamera Bazlı Otopark Yönetim Sistemleri ve Ultrasonic Sensor teknolojisi ile donatılmış Otopark Yönetim Sistemleri, LED display ve görüntüleme modülleri, üretimi yapılan temel ekipmanlardır.